Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Хвиля кібератак з Росії може зачепити Україну, - Нацрозвідка США

Хвиля кібератак з Росії може зачепити Україну, - Нацрозвідка США

, ,

Протягом наступного року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу, а також безпосередньо проти України

Про це заявив директор Національної розвідки США Деніел Коатс у своїй доповіді, представленій на слуханнях в Комітеті з питань розвідки американського Сенату, передає "Укрінформ".

"Ми очікуємо, що протягом наступного року Росія проводитиме більш потужні та більш руйнівні кібер-операції, очевидно, застосовуючи нові можливості проти України", - наголосив Коатс.

За прогнозами Нацрозвідки США, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, "у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем".

Крім того, у США очікують, що російські спецслужби продовжать випробувати на міцність життєво-важливу інфраструктуру США та країн-союзників, а також посилюватимуть непорозуміння між США, НАТО та іншими партнерами.

Коатс також наголосив, що Росія продовжить використовувати вибори та інші демократичні процеси в США і країнах заходу як можливість для підриву демократії.

"Як мінімум, ми очікуємо, що Росія продовжуватиме використовувати пропаганду, соціальні медіа, підставних осіб, співчутливих спікерів та інші засоби впливу, щоб спробувати посилити соціальні та політичні перепони в США", - зазначив він.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту