Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Хто став фотографом весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Хто став фотографом весілля принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Вже сьогодні, 12 жовтня, весь світ затамував подих в очікуванні весілля принцеси Євгенії та підприємця Джека Бруксбенка. Внучка королеви Єлизавети II вже обрала свого весільного фотографа, який зафіксує найяскравіші моменти весільного дня.

Про це стало відомо на офіційному сайті королівської сім’ї Великобританії.

Весільним фотографом принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка став фешн-митець Алекс Брамалл. Раніше він фотографував принцесу Євгенію Йоркську для Harper's Bazaar US в 2016 році.

Принцеса Євгенія для Harper's Bazaar US, 2016 рік Принцеса Євгенія для Harper's Bazaar US, 2016 рік

Для мене це велика честь та привілей бути запрошеним на фотографування принцеси Євгенії та Джека в цей особливий день. Я з великим хвилюванням чекаю, щоб зберегти цей важливий момент і побажати їм щасливого спільного майбутнього, – прокоментував свою участь у весільній церемонії фотограф.

Варто додати, що Алекс Браммал – це відомий британський фотограф, який наразі базується в Лондоні. Свого часу кар’єру фешн-фотографа він почав у відділі мистецтва британського глянцю Vogue. У 2014 році він створив власну студію і з того часу його почали запрошувати для фотозйомок у такі імениті видання як Vogue, Vanity Fair, Harper's Bazaar, Net-a-Porter та інші.

Алекс Брамал став фотографом весілля принцси Євгенії та Джека Бруксбенка Алекс Брамал став фотографом весілля принцси Євгенії та Джека Бруксбенка

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту