Сьогодні
Понеділок 24 Вересня 2018

Gucci розіслали запрошення з детонатором

Gucci розіслали запрошення з детонатором

Відомий італійський Дім моди Gucci оригінально запросили на показ нової колекції, розіславши запрошення, які схожі на детонатор вибухівки.

Gucci розіслали запрошення із помаранчевим таймером, який світиться червоними цифрами. Він відраховує зворотній час до початку шоу, яке відбудеться 21 лютого, на якому предславлять нову колекцію, йдеться в Buro247.

З одного боку таймера можна побачити напис Parental Advisory, Explicit Content, а на зворотному боці – детальну інформацію про час і місце проведення показу (простір Gucci Hub в Мілані). Також на пакеті із запрошенням є цифра 25 – щасливе число дизайнера Алессандро Мікеле, який часто робить унікальні і незвичайні запрошення.

Зворотній відлік до показу нової колекції на запрошеннях від Gucci

У минулому році він зробив запис на вінілі, де на одній стороні Флоренс Уелч з Florence and the Machine розповідала "Пісні невинності і досвіду" Вільяма Блейка, а на інший репер A $ AP Rocky читав "Любовний лист від Фредеріка Вентворта до Енн Елліот" з "Переконання" Джейн Остін. На обкладинці альбому був напис в стилі графіті із запитанням "Що ми будемо робити з усім цим майбутнім?".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 23 Вересня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту