Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Гройсман пояснив, чому дорожчають продукти

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив підвищення цін на продукти харчування зростанням обсягів українського експорту Про це він заявив у інтерв'ю 5 каналу.

"Чому ціни піднялися? Бо ми почали бути країною-експортером, почали наше продовольство продавати за кордон за валюту", – сказав Гройсман.

Читайте на УкропНьюс: В России сверстники избили девятиклассницу под крики из популярного мэма: шокирующие кадры распространяются по Сети, жуткое зрелище

Очільник уряду також зазначив, що фрукти та овочі дорожчають через недостатній врожай, а зростання цін на м'ясо пов'язав із африканською чумою свиней, унаслідок якої скоротилося поголів'я тварин.

"Наше завдання у 2018 році — створити механізми нагромадження м'яса в країні, ми можемо це зробити", - додав прем'єр-міністр.

Читайте також на УкропNews: "Тікати нікуди": Полторак каже, що проти його затриманого заступника в Росії вже 3 справи

За прогнозом Гройсмана, у 2018 році ситуація покращиться.

"Що важливо зробити? Відновлювати потужність виробництва всередині країни. Тому я у 2018 рік, що стосується цін, дивлюся оптимістичніше, ніж це було в 2017 році", – підсумував глава Кабміну.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту