Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Гройсман незадоволений станом справ в архітектурно-будівельній інспекції

Гройсман незадоволений станом справ в архітектурно-будівельній інспекції

Гройсман порадив Кудрявцеву більш наполегливо працювати над наведенням порядку в галузі

"Я і сам не задоволений сьогодні станом справ в Державній архітектурно-будівельній інспекції, думаю, що керівнику потрібно більш наполегливо працювати над наведенням порядку", – заявив сьогодні прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман під час "Години Уряду" в парламенті, відповідаючи на питання народного депутата Володимира Ар’єва щодо корупційних зловживань в ДАБІ. Про це повідомляє "РБК-Україна". 

Одночасно прем’єр нагадав, що Урядом приймаються реформаторські зусилля в сфері будіндустрії. Зокрема з 1 вересня Кабінет Міністрів схвалив нові архітектурно-будівельні норми, котрі, за словами Володимира Гроймсмана "дозволяють працювати і будувати, уникаючи зайвої бюрократії".

Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) з травня 2015 року очолює Олексій Кудрявцев, колишній депутат партії "Батьківщина" у місцевій раді Бориспільського району Київської області.

На цьому тижні низка ЗМІ повідомила про намір Кудрявцева балотуатися від партії "Батьківщина" до парламенту по одному з мажоритарних округів Київської області, що охоплює територію Бориспільського району. Сам Олексій Кудрявцев офіційно заперечує свої звязки з Юлією Тимошенко та партією "Батьківщина".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту