Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Гройсман хоче збільшити собі повноваження

Гройсман хоче збільшити собі повноваження

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що у нього недостатньо повноважень для наведення ладу в країні, і тому він подасть до парламенту пропозиції щодо їх збільшення.

Про це він повідомив у Верховній Раді під час години запитань до уряду.

Натомість лідер фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко, заявив, що після президентських виборів внесе зміни до Конституції, аби ліквідувати посаду прем'єр-міністра, оскільки він все одно нібито ні за що не відповідає. Зокрема додав, що багато міст і сіл досі залишаються без тепла.

Гройсман відповів, що за тепло на місцях відповідає місцева влада, і він не зобов'язаний ходити по квартирах і випускати повітря з батарей.

Прем'єр-міністр зазначив, що коли політики будуть вирішувати, якою має бути система управління в Україні, то тоді скаже своє слово. При цьому наголосив, що наразі для наведення ладу в країні, прем'єру потрібно більше повноважень.

Володимир Гройсман стверджує, що якщо Верховна Рада підтримає це рішення, то протягом трьох місяців наведе в країні "реальний порядок".

Що варто знати про Володимира Гройсмана: дивіться у відео

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту