Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Гройсман хоче, щоб Фріз очолила Міністерство у справах ветеранів: неочікувана реакція нардепа

Гройсман хоче, щоб Фріз очолила Міністерство у справах ветеранів: неочікувана реакція нардепа

Представниця президентського "Блоку Петра Порошенка" Ірина Фріз привітала рішення українського прем'єра Володимира Гройсмана призначити її на посаду міністра у справах ветеранів, однак від інших коментарів утримується. Такий крок вона пояснила тим, що міністерство ще не створено та має бути відповідне рішення парламенту.

24 канал повідомляв, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував призначити нардепа від "Блоку Петра Порошенка" Ірину Фріз міністром у справах ветеранів.

Згодом політикиня привітала таке рішення очільника Кабміну.

"Тепер м’яч – на полі парламенту. Тепер Верховна Рада має виявити наявність політичної волі щодо початку інституціаналізаціі Міністерства у справах ветеранів", – зауважила вона на своїй сторінці у Facebook.

Також голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО пояснила кілька принципових питань.

"Чому саме Міністерство? По-перше, враховуючи кількість ветеранів, обсяг проблемних питань, державі потрібна інституція, що займатиметься комплексно ветеранськими питаннями з голосом на рівні міністра. Чому? Тому що узгодження питань, що перебувають у компетенції міністерств має лише міністерство. Принаймні, якщо завданням є вирішення таких питань. Тому я вітаю політичну волю прем’єра створити міністерство",  – зазначила представниця президентської політсили.

Крім того, Фріз відреагувала на коментарі щодо її кандидатури на посаду міністра у справах ветеранів.

З червня місяця від початку обговорення питання створення Міністерства я коментувала плани щодо запуску та принципів його діяльності. Було проведено низку зустрічей з ветеранськими, громадськими організаціями. Презентовано бачення проекту міністерства. Навіть напрацьовано перші кроки з його запуску за чітким календарним планом. Шлях – не швидкий на жаль, але й створюємо не на один рік це Міністерство. Саме тому до безпосереднього прийняття рішення в парламенті я утримаюсь від подальших коментарів,  – наголосила політикиня.

Фріз, Гройсман, міністерство у справах ветеранів, Кабмін, Верховна Рада

Нагадаємо, 27 лютого Верховна Рада рекомендувала Кабміну створити Міністерство у справах ветеранів. В кінці березня уряд розпочав цей процес. 7 листопада під будівлею Кабміну кількасот активістів вимагали створити нарешті Міністерство у справах ветеранів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту