Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Грицак передав Волкеру докази причетності росіян до обстрілу Маріуполя

Грицак передав Волкеру докази причетності росіян до обстрілу Маріуполя

Голова СБУ Василь Грицак передав спецпредставнику Держдепартаменту США Курту Волкеру та американському послу Марі Йованович докази причетності Росії до злочинів проти людяності в Україні Про це інформує прес-центр СБУ. У відомстві заявили, що Грицак, зокрема, передав матеріали щодо причетності російської армії до обстрілів Маріуполя та Волновахи у 2015 році, внаслідок яких загинули 48 українців.

Голова СБУ Василь Грицак передав спецпредставнику Держдепартаменту США Курту Волкеру та американському послу Марі Йованович докази причетності Росії до злочинів проти людяності в Україні

Про це інформує прес-центр СБУ.

У відомстві заявили, що Грицак, зокрема, передав матеріали щодо причетності російської армії до обстрілів Маріуполя та Волновахи у 2015 році, внаслідок яких загинули 48 українців.

"Поряд із ескалацією Росією збройного конфлікту на Донбасі російські спецслужби вживають активних заходів щодо дестабілізації ситуації всередині України", – сказав Грицак.

За його словами, російська сторона блокує процес обміну утримуваними особами і використовує їх «для політичного тиску на українську владу».

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту