Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Грип в Україні: за останній тиждень захворіли 147 тисяч людей

Грип в Україні: за останній тиждень захворіли 147 тисяч людей

Міністерство охорони здоров'я інформує, що за період з 29 жовтня по 5 листопада понад 147 407 українців захворіли на грип та гостру респіраторну вірусну інфекцію.

Про це йдеться на сайті відомства.

З 147 407 людей, 67,7 % – діти віком до 17 років. За цей період зареєстрували 38 випадків грипоподібного захворювання та 14 випадків тяжкої гострої респіраторної інфекції. Наразі нема лабораторного підтвердження наявності вірусів грипу.

  Грип – симптоми: • висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів; • лихоманка; • головний біль; • ломота у м’язах і суглобах; • загальна слабкість; • втрата апетиту; • можливо, нудота; • кашель, що може тривати понад два тижнів. МОЗ інформує, що жодних летальних випадків не зареєстрували.

Грип в Україні Грип в Україні

У порівнянні з минулим тижнем (22-29 жовтня) рівень захворюваності на грип серед дорослих та дітей зменшився на 5,2 % та 10,3% відповідно.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту