Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Готівковий курс валют 12 жовтня: долар продовжує дешевшати

Готівковий курс валют 12 жовтня: долар продовжує дешевшати

Курс гривні щодо долара 12 жовтня на готівковому ринку укріпився на 3 копійки, а от щодо євро українська валюта дещо подешевшала.

Про це свідчать дані сайту finance.ua.

Євро купували в п'ятницю по 32,12 гривні (+3 копійки в порівнянні з попереднім днем), а продавали – по 32,61 гривні (+4 копійки).

Долар напередодні довгих вихідних подешевшав на 3 копійки – купували його по 27,85 гривні, а продавали – по 28,09 гривні.

За курсом валют від НБУ 12 жовтня долар подешевшав на 2 копійки і коштував 27,98 грн. Євро натомість подорожчав одразу на 19 копійок і коштував 32,39 грн.

Зазначимо, починаючи з середини січня 2018 року, долар повільно падав з позначки 28,88 грн аж до кінця весни. Найдешевше американська валюта в цьому році коштувала 28 травня – 26,09 грн. Відтоді почалося поступове подорожчання долара. Великий стрибок спостерігався у липні – за місяць валюта додала в ціні більше гривні. Зараз ціна долара помаленьку наближається до показника початку року.

Подібна ситуація з євро. Піковий період припав на кінець січня – 22 числа євро коштував 35,62 грн! Після цього на початку лютого євро просів до рівня 33,3-33,5 гривні і цілу весну продовжував падіння. Мінімальна вартість євро у 2018 році становила 30,64 грн. Починаючи з 1 червня 2018-го євро помаленьку росте. Щоправда, 27 вересня європейська валюта почала падати. Нагадаємо, абсолютний антирекорд був в далекому лютому 2015 року – 37,35 грн/євро.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту