Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Госпіталізація Селени Гомес: інсайдери розповіли деталі нервового зриву артистки

Госпіталізація Селени Гомес: інсайдери розповіли деталі нервового зриву артистки

Американська співачка Селена Гомес потрапила до психіатричної лікарні через емоційний зрив. Багато користувачів мережі одразу ж припустили, що це сталось через одруження екс-коханого артистки – Джастіна Бібера.

Як повідомляють інсайдери People, раптову госпіталізацію Селени Гомес не варто пов'язувати тільки з весіллям її екс-бойфренда. За їхніми словами, артистка є дуже емоційною, тому одразу кілька подій вплинули на її самопочуття. 

"Сталося одразу кілька подій, які вплинули на її емоційний стан. Вона дуже чутлива людина, а в її житті повно провокацій і подразників – ось чому вона взяла перерву в спілкуванні в соціальних мережах. На неї дуже сильно впливає негатив і ненависть, з якими стикається. Вона приймає все це занадто близько до серця", – розповів інсайдер. 

При цьому друг з оточення Селени Гомес зізнався, що й справді раптове одруження Джастіна Бібера з моделлю Хейлі Болдвін відіграло не останню роль в госпіталізації співачки. 

Так, для неї непросто постійно чути і бачити новини про стосунки Джастіна. Але вона також стикається і з іншими стресовими ситуаціями. Повернутися до лікарні було для неї досить складно. Несправедливо говорити, що якась одна подія викликала це, тому що депресія – це комбінація цілого ряду проблем, – додав інсайдер.

Інше джерело видання розповіло, що наразі Селена Гомес пеербуває під наглядом лікарів. Зірка почувається добре та виконує всі вказівки медиків. Тому, ймовірно, невдовзі артистку випишуть зі шпиталю.

"Селена – боєць і одужає дуже скоро. Вона в усьому слухає лікарів, дотримується дієти і робить фізичні вправи. З кожним днем ??їй стає значно краще", – зізнався інсайдер.

Що відомо про депресію Селени Гомес?Вперше про проблеми з психічним здоров'ям Селени Гомес ЗМІ почали говорити ще на початку 2018 року. Журналісти дізнались, що в лютому артистка пройшла двотижневий курс лікування від депресії. Фанати та іноземні видання пов'язували це з низкою проблем, які супроводжують артистку впродовж останніх 1,5 роки: розставання з її коханим виконавцем The Weeknd, відновлення та черговий розрив стосунків з Джастіном Бібер та хвороба під назвою "вовчок", через яку вона була змушена погодить на трансплантацію нирки. Нещодавно зірка також заявила, що покидає соціальні мережі, зокрема, Instagram, на невизначений термін.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту