Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Google показала нові смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL

Google показала нові смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL

- Google Pixel 3 Pixel 3 XL

На презентації в Нью-Йорку компанія Google представила свої нові флагманські смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL

Про це повідомляє The Verge.

Pixel 3 і Pixel 3 XL мають екрани у в 5,5 дюймів і 6,3 дюйми відповідно. Цікаво, що у моделей з'явився "чубчик", який нагадує такий самий елемент у нових iPhone від Apple.

Нові смартфони оснастили подвійною селфі-камерою, кожна по 8 мегапікселів, а от в основній нічого не змінилося: там камера залишилася на рівні 12,2 мегапікселів.

Смартфони зможуть самостійно відповідати на дзвінки замість користувача - вони розшифрують мову співрозмовника, виведуть її на екран, а також дадуть відповідь за допомогою стандартних фраз, які зачитає робот.

Продажі Pixel 3 і Pixel 3 XL розпочнуться 18 жовтня 2018 року. Мінімальна вартість кожного смартфона складе $799 і $ 899 відповідно.

На презентації Pixel 3 і Pixel 3 XL також представили новий чіп безпеки Titan M. Крім того, Google анонсував вихід бездротової зарядки Pixel Stand, вартість якої складе $ 79.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту