Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Google Chrome отримає масштабне оновлення

Google Chrome отримає масштабне оновлення

Цього тижня браузер Google Chrome отримає оновлення системи безпеки Site Isolation. Щоправда нова версія використовуватиме на 13% більше оперативної пам'яті, ніж зараз.

Про це повідомляє видання Forbes.

Це оновлення буде захищати користувачів від шкідливих веб-сайтів, які крадуть конфіденційні дані (паролі, ключі шифрування тощо). Завдяки ізоляції сайту, вміст домену веб-сайту розміщується в ізольований процес, який не дасть змоги обмінюватися пам'яттю з іншими доменами. Тобто шкідливі сайти не зможуть вкрасти те, до чого вони не можуть отримати доступ.

Наразі "ізоляція сайту" працює в Chrome для Windows, Chrome OS, Mac і Linux. Мобільна версія Chrome отримає оновлення пізніше.

Щоправда, є в цьому недолік – "ізоляція сайту" споживає на 10-13% більше оперативної пам’яті, що вплине на продуктивність ґаджета.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту