Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Голову відбило бабло, – Євген Кошовий гостро розкритикував владу

Голову відбило бабло, – Євген Кошовий гостро розкритикував владу

Шоумен, ведучий та актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий розкритикував українських політиків за те що вони обкрадають країну і народ, не створюють нормальних умов для життя в державі, а лише "кричать про демократію".

Про це артист заявив під час інтерв'ю шоу "Слава+" на Люкс ФМ.

Кошовий зазначив, що йому байдуже на провладних чиновників "зверху", які дзвонять до "Кварталу" і просять не давати такі гострі жарти про них.

Та пішли вони в ж*пу. А чому їм народ телефонує і говорить: "Хлопці, ну не треба, будь ласка". А вони роблять те саме. Обкрадають народ і підвищують тарифи. Що вони хочуть зробити, чи що вони хочуть довести, я не розумію, – сказав комік.

Він підкреслив, що усі люди створені однаково, лише "голови у всіх різні".

"У когось вона є, а комусь голову відбило бабло. Ось так просто впала велика монета на голову, і просто його погребло повністю – ось так із землею він повністю закопаний. Потім піднесло кудись – і ось він там сидить, десь в своєму світі, і думає що він правий", – наголосив Кошовий.

Шоумен зауважив, що у той час, як люди заробляють гроші своє працею, то політики їх крадуть у свого ж народу.

"Кради у своїх же, у таких як ти, не треба красти в народу, ти ж кричиш, що ти за народ. Ти кричиш, що у тебе в країні демократія, кожен з них кричить. Ну так дай демократію", – обурився він.

Так, Кошовий навів приклад того, що пенсіонери, які живуть закордоном, можуть собі дозволити "злітати з Лос-Анджелеса в Мельбурн, аби просто погуляти". У той же час, українські люди похилого віку не мають такої можливості.

"Вони (влада, – "24 Канал") хизуються, що у нас найбільше пенсіонерів, то ви зробіть пенсіонерів нормальними пенсіонерами і тоді буде все добре", – підсумував він.

Дивіться повне інтерв'ю Євгена Кошового на шоу "Слава+" на Люкс ФМ:

 

Коментарі

  • Игорь Федющенко
    Игорь Федющенко
    Жека ЛУЧШИЙ!!!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту