Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Голова Meizu розкритикував популярні тренди серед виробників смартфонів

Голова Meizu розкритикував популярні тренди серед виробників смартфонів

Очільник компанії Meizu Джек Вонг поділився своїми враженнями щодо смартфонів "із діркою в дисплеї". Він переконаний, що це не найкраще рішення, аби позбутися рамок.

Про це він написав на офіційній сторінці спільноти Meizu.

Вонг переконаний, що такі фронтальні камери не забезпечать потрібної якості зображення. А таке рішення придумали, аби збільшити вартість смартфонів, спираючись на їх революційність. До слова, очільник Meizu розкритикував і каплевидні вирізи під фронталку.

Краплеподібні вирізи, камери, які виїжджають і так далі – не майбутнє мобільних пристроїв. Якби я мав гроші і контроль за ланцюжком поставок, я б показав вам, що таке наступне покоління мобільних телефонів, – наголосив Джек Вонг.

Смартфони з точковими вирізами під фронтальну камеру вже готують до випуску такі гіганти, як Samsung та Huawei. Першим подібним смартфоном Samsung повинен стати Galaxy A8s, а потім такий дизайн очікується у флагманського Galaxy S10. Huawei повинна в недалекому майбутньому представити "доступний" флагман Huawei Nova 4.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту