Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Голова МЗС Австрії, на весіллі якої був Путін, скасувала візит до РФ через шпигунський скандал

Голова МЗС Австрії, на весіллі якої був Путін, скасувала візит до РФ через шпигунський скандал

Глава МЗС Австрії Карін Кнайсль скасувала свою планову поїздку до Росії у зв'язку з повідомленнями про те, що відставний австрійський військовий міг шпигувати на користь Росії упродовж 20 років.

Про це повідомляє Krone Zeitun.

Повідомлялося, що візит був запланований на 2-3 грудня.

Канлер Австрії Себастьян Курц заявив, що подібні дії з боку Росії "не покращать відносини".

"Подібні дії не покращать наших відносин з Росією, подібний підхід неприйнятний", – заявив канцлер Австрії Себастьян.

Зазначається, що Міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль, дізнавшись від міністра оборони про інцидент, відразу скасувала свій запланований візит до Росії.

Нагадаємо, 4 жовтня влада Нідерландів оголосила про висилку в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ). Згодом, Мін'юст США висунув звинувачення сімом росіянам у спробі втручання у роботу мереж великих міжнародних організацій, таких як Антидопінгове агентство, Організація заборони хімічної зброї, Міжнародна асоціація легкої атлетики, FIFA та інші.Слідом за США та Нідерландами зовнішню розвідку Міністерства оборони Російської Федерації у кібератаках звинуватила Німеччина та Канада. Також на дії Росії відреагувала й Чехія.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту