Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Голос. Діти 4 сезон 7 випуск: хто покинув шоу після фіналу

Голос. Діти 4 сезон 7 випуск: хто покинув шоу після фіналу

Закінчився 7 випуск 4 сезону шоу Голос. Діти. У цьому випуску зірковим тренерам довелось попрощатись із ще з декількома своїми підопічними.

У попередньому випуску шоу Голос. Діти 4 сезон зіркові тренери провели нокаути, внаслідок яких шоу покинули ще 9 учасників.

Таким чином зіркові тренери взяли таких учасників у фінал:

У команді MONATIK – це Данелія Тулєшова та Ніно Басілая. У команді "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої та Позитива – Яна Горна та Олександр Міньонок. У команді Наталії Могилевської залишились Ліза Яковенко та Катерина Манузіна.

У суперфіналі виступить підопічний "Время и Стекло" Олександр Міньонок. Учасниця Наталії Могилевської Ліза Яковенко також позмагається за перемогу. Неймовірно талановина Данелія Тулєшова з команди MONATIK також спробує виграти Голос. Діти.

А шоу після першого прямого ефіру покинули підопічна "Время и Стекло" Яна Горна.

Команду Наталії Могилевської покинула Катерина Манузіна.

А MONATIK залишився без чарівної Ніно Басілая.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту