Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Голос Америки. Українська громада в США підтримає Сенцова голодуванням

Голос Америки. Українська громада в США підтримає Сенцова голодуванням

У свіжому випуску програми "Голос Америки" – під російським посольством в США відбулась акція на підтримку Олега Сенцова. Також українська громада в Америці підтримає бранця Кремля одноденним голодуванням.

Також у випуску: У Вашингтоні відкрилась виставка робіт українського художника Миколи Гетьмана, присвячена пам'яті жертв ГУЛАГа.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту