Сьогодні
Понеділок 22 Жовтня 2018

Голлівудський красунчик змінився до невпізнання, щоб зіграти Пікассо

Голлівудський красунчик змінився до невпізнання, щоб зіграти Пікассо

Відомий голлівудський актор зіграє іспанського художника, скульптора і засновника кубізму Пабло Пікассо у другому сезоні серіалу "Генія".

"У нього, як і у Пікассо, є свій підхід до життя без обмежень і правил, що додасть справжності персонажу. У Бандераса величезний акторський діапазон, завдяки якому він зможе найточніше перевтілитися в образ художника. До того ж Антоніо, як і Пікассо, родом з іспанського міста Малага", – розповів режисер фільму Рон Ховард.

У серіалі розкажуть цікаві особисті подробиці з життя художника в період його становлення, творчого пошуку себе і свого художнього стилю.

Прем'єра запланована на 24 квітня.

Напередодні Бандерас з’явився на світському заході з поголеними бровами, вірогідно він вдався до такого кроку, щоб краще перевтілитись у Пікассо.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту