Сьогодні
Понеділок 22 Жовтня 2018

Гола активістка Femen не планувала нападати на Земана, – адвокат

Гола активістка Femen не планувала нападати на Земана, – адвокат

Активістка Femen Анжеліна Діаш не мала на меті здійснити напад на президента Чехії Мілоша Земана чи ввійти з ним у фізичний контакт, вистрибнувши до політика із оголеними грудьми.

Про це у Чехії заявила адвокат представниці руху Femen Луціє Грда , повідомляє агентство ЧТК.

"Тому вона підняла руки, щоб було видно, що в них немає зброї", – сказала захисниця активістки.

Водночас поліція прагне провести прискорене досудове розслідування і вже завершує передбачені Кримінальним кодексом процедури, щоб передати справу до прокуратури. Остання має передати справу до суду, повідомив речник празької поліції Томаш Гулан.

За його словами, в межах розслідування слідчі приділяють належну увагу фальшивому журналістському посвідченню, завдяки якому 27-річна порушниця дісталася на місце події. За словами Гулана, слідчі звернулися до редакції, згаданої у посвідченні, і отримали підтвердження, що Діаш там не працює.

Нагадаємо, 12 січня під час президентських виборів у Чехії оголена активістка Femen Анжеліна Діаш накинулася на президента країни Мілоша Земана.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту