Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Глава "Укрзалізниці" побував на вокзалі в Києві та роздав догани чиновникам

Низка чиновників "Укрзалізниці", а саме 11, отримали догани за недбале ставлення до своїх обов'язків. Двом із цих чиновників загрожує звільнення.

Про це у Twitter написав в. о. голови "Укрзалізниці" Євген Кравцов.

"Інспекційний візит на київський вокзал – не PR-екскурсія. За недбале ставлення до обов'язків догани отримали 11 керівників різних рівнів. Перебування на посадах двох із них – під питанням", – мовиться у повідомленні Кравцова.

Проте водночас глава "Укрзілазниці" відзначив бригади поїздів 121 та 80 за належну підготовку вагонів до рейсу.

Інспекційний візит на київський вокзал-не PR-екскурсія.За недбале ставлення до обов'язків догани отримали 11 керівників різних рівнів.Перебування на посадах двох з них-під питанням.Є і заохочення: бригади поїздів 121 та 80 будуть відзначені за належну підготовку вагонів до рейсу.

— Євген Кравцов (@Kravtsov_e) 15 ноября 2017 г.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту