Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Глава "Укрпошти" Смілянський подав заяву на звільнення

Глава "Укрпошти" Смілянський подав заяву на звільнення

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський подав заяву про відставку. Він прийняв рішення не продовжувати свій контракт з "Укрпоштою".

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій. 

Смілянський розповів, що поставив перед Кабінетом міністрів умови - якщо вони будуть виконані, він продовжить роботу. Він заявив, що готовий продовжити контракт, якщо в ньому будуть дотримуватися наступні умови: можливість формування власної команди на ринкових зарплатах, політична незалежність, можливість реалізації шокових реформ, чітка стратегія.

Термін розгляду заяви – до 31 серпня. До цієї дати Смілянський буде продовжувати працювати. Зазначається, що 2 липня у нього закінчився контракт.

Зазначимо, що Ігор Смілянський очолив "Укрпошту" 20 квітня 2016 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту