Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

Глава "Укроборонпрому" розповів, за чиї гроші розробляється вся техніка

Глава "Укроборонпрому" розповів, за чиї гроші розробляється вся техніка

Фінансуванням розробки й закупівлі української оборонної техніки займається не держава, а безпосередньо керівники підприємств "Укроборонпрому".

Про це в інтерв'ю українському телеканалу розповів генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов, повідомляє прес-служба підприємства.

Читайте на УкропНьюс: Стало відомо, коли в Україні потеплішає

Держава не витрачає ані копійки на "Укроборонпром". "Укроборонпром" не є структурою, яка забезпечується державним фінансуванням. Всі підприємства "Укроборонпрому" перебувають у процедурі самоокупності і ведуть свою господарську діяльність абсолютно завдяки своїм менеджерським здібностям, – зазначив Романов.

Читайте також: "Укроборонпром" заявив про амбітні плани щодо виробництва боєприпасів

Читайте на УкропНьюс: Путінський режим – абсолютно новий для людства феномен, – опозиціонер

"Дозор" розроблений за гроші "Укроборонпрому", перша партія за гроші самих безпосередньо підприємств. Всі "Фантоми", всі сім "Горлиць" – це все за гроші підприємств робиться. Міномети, ракети – це все робиться за гроші дійсно тих людей, які заробили прибуток на підприємствах "Укроборонпрому" і інвестували для того, щоб йти далі", – додав гендиректор "Укроборонпрому".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту