Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Генштаб Британії закликає збільшити оборонні витрати у зв'язку з російською загрозою

Генштаб Британії закликає збільшити оборонні витрати у зв'язку з російською загрозою

Міністерство оборони Великобританії наполягає на збільшенні витрат на армію, військово-морські і військово-повітряні сили.

Зокрема, начальник британського Генштабу Нік Картер збирається виступити з попередженням про те, що у плані оборонного потенціалу Великобританія значно відстає від Росії, пише The Guardian.

На думку військового, Лондону треба наздоганяти Москву, збільшуючи свої оборонні витрати, інакше Британія ризикує стати жертвою гібридної війни, яку практикують Москва та інші вороже налаштовані держави. Причому однією і з найсерйозніших загроз з боку Росії, як вважає Картер, є кібератаки, метою яких стають не тільки військові, але і звичайні громадяни.

Наша здатність передбачати і відповідати на загрози буде підірвана, якщо ми не будемо триматися нарівні з нашими супротивниками, – цитатує видання уривок із промови очільника Генштабу Британії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту