Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Ган закликав Гройсмана профінансувати Суспільне мовлення

Ган закликав Гройсмана профінансувати Суспільне мовлення

Європейський комісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоханнес Ган під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом згадав зокрема про необхідність профінансувати Суспільне мовлення. Він підкреслив, що перед зустріччю з представниками уряду України відвідав офіс Національної суспільної телерадіокомпанії.

Європейський комісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоханнес Ган під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом згадав зокрема про необхідність профінансувати Суспільне мовлення.

Він підкреслив, що перед зустріччю з представниками уряду України відвідав офіс Національної суспільної телерадіокомпанії. На думку єврокомісара, ухвалити закон про незалежного мовника з боку української влади недостатньо.

«Пов’язаним із законом про Суспільне є забезпечення його фінансування. В цьому напрямку законом нехтують, і це призводить до складнощів, зокрема напередодні виборів. Я думаю, всі зацікавлені в тому, щоб мати інституцію, яка, я сподіваюсь, надаватиме нейтральну об’єктивну інформацію про те, що відбувається», – зазначив Ган.

Він визнав розмаїття українського медіа-ринку, однак не має впевненості, що приватні ЗМІ задовольняють потребу українців в інформації.

Читайте також: «UA:Перший» відмовиться від реклами за умови повного фінансування – Аласанія?

«Я дуже добре знаю, що у вас дуже широка і розмаїта медіа-спільнота, якою володіють різні представники суспільства з різними інтересами. Завдяки такій великій кількості власників у вас є певна свобода висловлення думки, але, я думаю, для функціонування демократії суспільство має бути добре поінформоване. Якщо мовник отримає фінансування, можна буде вимагати від нього якості програм і каналів», – сказав представник Євросоюзу.

9 листопада Йоганнес Ган прибув до України з офіційним візитом. Він вже зустрівся з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і поклав квіти до меморіалу пам’яті Небесної сотні.

Зураб Аласанія про виживання «Суспільного», олігархічні медіа і рекламу Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Зураб Аласанія про виживання «Суспільного», олігархічні медіа і рекламу Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook   Поділитися у Twitter   The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:22:52 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 64,6MB 360p | 82,9MB 720p | 198,3MB 1080p | 408,5MB Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту