Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Freedom House навів Трампу причини "ненормальності" Путіна: перелік

Freedom House навів Трампу причини "ненормальності" Путіна: перелік

Американська неурядова дослідницька та правозахисна організація Freedom House підготувала для президента Дональда Трампа перелік причин, чому "з Володимира Путіна не вийде друга".

Про це пише "Голос Америки".

Перш за все у Freedom House наголошують, що з Путіним не варто дружити.

В організації наголосили, що Кремль звинувачують в організації вбивств за кордоном. Також Москва тримає в ув'язненні політичних опонентів. Вона вдерлася в Грузію та Україну, а окрім того, підтримує диктаторів у низці країн та націоналістичні партії у Європі.

"Путін відправив російських спецпризначенців до Криму у лютому 2014-го року, після того, як протестувальники скинули корумпованого українського презиента Віктора Януковича, контрольованого Кремлем. Захопивши контроль над регіоном силою, окупаційна влада сфальшувала референдум, щоб провести його формальну анексію Росією, яку не визнала міжнародна спільнота", – відзначають у Freedom House.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту