Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

Фраза "грошей немає, але тримайтесь" Медведєва з'явилась на пряниках

Фраза "грошей немає, але тримайтесь" Медведєва з'явилась на пряниках

Кондитери з Бурятії поглузували з тепер вже популярної фрази прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва У російському місті Улан-Уде почався продаж друкованих пряників "Грошей немає, але ви тримайтеся!", повідомляє FlashSiberia.

За словами журналіста Аркадія Зарубіна, за випуск продукції взявся місцевий підприємець, до того ж у солодощах зацікавилась вже велика кількість людей.

Дивіться на УкропNews: Афанасьев о пытках оккупантов и российских палачей.

"Від покупців відбою немає. Пряники вже відвозять в подарунок по містах і селах Росії", - наголосив журналіст.

Втім, пізніше джерело видання зауважило, що завод більше не робить пряників за вимогою влади.

Читайте також на УкропНьюс: Демократы устроили в Конгрессе США сидячую забастовку из-за закона об оружии.

Раніше повідомлялося, що в анексованому Криму прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв вимушений був розмовляти з обуреними пенсіонерами, які вимагали індексації пенсій. "Грошей немає. Ви тримайтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я", - сказав він пенсіонерам. Пізніше на Youtube з'явилося відео, яке висміює виступ прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва перед людьми в окупованому Криму.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту