Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Французький режисер відмовився їхати до Росії у знак підтримки Сенцова

Французький режисер відмовився їхати до Росії у знак підтримки Сенцова

- , '

Французський режисер Жан-Люк Годар відмовився їхати до Росії, бо та незаконно ув'язнила Олега Сенцова

Про це повідомляє видання FranceInfo.

87-річний кінорежисер Жан-Люк Годар відмовився їхати в Ермітаж у Санкт-Петербурзі через ув'язненого режисера Олега Сенцова та умови його перебування.

"Я не маю права відвідувати Ермітаж у цей час", - написав кінорежисер.

Група художників та інтелектуалів з усього світу, у тому числі кінематографісти Жан-Люк Годар, Вім Вендерс і Акі Каурісмакі, закликала демократичні держави у відкритому листі звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова.

Як повідомлялось раніше, Сенцова нагородили премією Магнітського за захист прав людини.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту