Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Фотофакт: у Луганську закликають боротись із "фашистами" з "ДНР"

На тлі конфлікту серед ватажків так званої "ЛНР" в окупованому Луганську почали поширювати листівки із закликами до боротьби проти найманців з "ДНР" та Росії.

Фото з цими листівками активно поширюють у соцмережах.

У тексті листівок йдеться про те, що "фашистські найманці" з "ДНР" і Росії злочинним чином захопили владу на Луганщині та повалили "законно обраного голову" Ігоря Плотницького.

Я ПРОСТО ВСЕ pic.twitter.com/E7En0TkC8z

— Андрей Пындык (@Gandrushka) 22 листопада 2017 р. Тож місцевих жителів закликають взяти в руки зброю і встати на сторону ватажка Плотницького.

Тим часом, як повідомляють деякі ЗМІ, Плотницький вже покинув окупований Луганськ та виїхав до Росії.

Конфлікт в окупованому Луганську почався 21 листопада, ткам виникли розбірки між проросійськими терористами. Люди у військовій формі без розпізнавальних знаків оточили центр міста.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту