Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Фільм «Межа» отримав гран-прі на міжнародному кінофестивалі у Франції – Держкіно

Український фільм «Межа» отримав гран-прі на 18-му Міжнародному кінофестивалі в Аррассі у Франції, повідомляє Державне агентство з питань кіно. Як повідомляє прес-служба Держкіно, також молоде журі фестивалю визнало стрічку «Найкращим фільмом».

Український фільм «Межа» отримав гран-прі на 18-му Міжнародному кінофестивалі в Аррассі у Франції, повідомляє Державне агентство з питань кіно.

Як повідомляє прес-служба Держкіно, також молоде журі фестивалю визнало стрічку «Найкращим фільмом».

Міжнародний кінофестиваль в Аррасі проводиться з 2000 року. До участі у фестивалі запрошуються європейські фільми, які раніше не були представлені у Франції. 18-й Міжнародний кінофестиваль в Аррасі тривав з 3 по 12 листопада 2017 року.

Всеукраїнський прокат українсько-словацької стрічки Петера Беб?яка «Межа» стартує 16 листопада.

Стрічку «Межа» вже показували цього року на фестивалі в Одесі, перед цим вона здобула на фестивалі в Карлових Варах премію «За найкращу режисуру». Фільм заснований на реальних подіях 2007 року, коли Словаччина мала стати частиною Шенгенської зони.

Події відбуваються в Словаччині, в найближчому до кордону населеному пункті, і в Ужгороді.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту