Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Femen, що оголилась перед президентом Земаном, мала посвідчення української журналістки

Femen, що оголилась перед президентом Земаном, мала посвідчення української журналістки

Активістка Femen Анжеліна Діаш, яка влаштувала акцію на виборчій дільниці у Чехії і оголила груди перед президентом Мілошем Земаном, мала при собі підроблене посвідчення журналіста "Української правди".

Про це стало відомо з листа на адресу видання від чеської поліції.

У поліції розповіли, що затримана після акції активістка для ідентифікації особи надала редакційне посвідчення "Української правди".

При цьому видання наголошує, що ця особа не працює і ніколи не працювала в УП. До речі .редакційне посвідчення видання "Українська правда" відрізняється від того, що пред'явила Діаш.

Femen, що оголилась перед президентом Земаном, мала посвідчення української журналістки

Посвідчення УП було підроблене

Нагадаємо, 12 січня під час президентських виборів у Чехії активістка Femen накинулась на президента країни Мілоша Земана. Інцидент стався на одній із виборчих дільниць, куди Земан прийшов, щоб проголосувати.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту