Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

"Фейкова книга психічно хворого автора": Трамп грубо обізвав автора скандальної книги про нього

"Фейкова книга психічно хворого автора": Трамп грубо обізвав автора скандальної книги про нього

Президент США Дональд Трамп вперше прокоментував публікацію резонансної книги Майкла Вульфа "Вогонь і лють: Всередині Білого дому Трампа".

Про це Трамп вже звично написав у своєму Twitter.

Він вкотре згадав про засилля інформаційного простору фейковими новинами, а автора скандальної публікації назвав "психічно хворим".

Публікується так багато фейкових новин. Вони навіть не намагаються викласти правильно чи виправити, коли вони не праві. Вони просувають фейкову книгу психічно хворого автора, який свідомо пише неправдиву інформацію, – категорично написав Трамп.

So much Fake News is being reported. They don’t even try to get it right, or correct it when they are wrong. They promote the Fake Book of a mentally deranged author, who knowingly writes false information. The Mainstream Media is crazed that WE won the election!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13 січня 2018 р. Нагадаємо, книга американського письменника Майкла Вульфа "Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа" вийшла друком у США на початку січня 2018.

У ній автор описує інтриги у передвиборчому штабі Трампа та хаос після того, як він став очільником Білого дому. У книзі опубліковано приблизно 200 інтерв'ю з особами наближеними до 45-го президента США.

Вульф пише, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і після перемоги вони не знали, що з нею робити.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту