Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Фанати Трампа зірвали промову мера Лондона і вимагали його арешту

Фанати Трампа зірвали промову мера Лондона і вимагали його арешту

Прихильники президента США Дональда Трампа під час конференції на тему боротьби за гендерну рівність у Лондоні спробували зірвати виступ мера міста Садіка Хана та закликали заарештувати його.

Про це пише Sky News. Приводом для такого різкого негативу стали слова Хана. Останній підтримав скасований візит Трампа до Великої Британії.

Група протестувальників з американським прапором у руках, викрикуючи щось про підтримку Трампа та Brexit, перервала промову Хана. Далі ж прихильники американського президента вимагали арешту лондонського мера.

Однак нечисленну акцію доволі швидко перевали поліцейські, які оперативно вивели порушників порядку із залу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту