Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Фанати "Сам вдома" назвали шокуючу теорію стосовно Кевіна: ви будете здивовані

Вже минуло 27 років з року випуску одного з культових різдвяних фільмів про маленького хлопчика Кевіна Маккалістера "Сам удома". Незважаючи на всім відомий сюжет фільму, користувачі однієї з соцмереж вразили новою шокуючою теорією.

Про це пишуть на The Daily Mail.

Роками шанувальники відомої різдвяної комедії вважали, що батьки Кевіна (Маколей Калкін), – Пітер та Кейт Маккалістери (Джон Херд і Кетрін О’Хара), випадково його залишили вдома через попередню сварку в сім’ї та поїхали відпочивати у Францію без нього.

Однак, користувач соцмережі Reddit під назвою "bobcobble" помітив дивну річ: у попередній вечір, коли вся сім’я вечеряла піццою і через сварку Кевін зі старшим братом Баззом, всі напої виллялись на їжу. Відповідно, злий батько Пітер почав витирати всі столи та зовсім "випадково" викинув у смітник разом із червоними серветками квиток на літак з ім’ям Кевіна, підписаний чомусь чорним маркером.

В користувачів відразу почали виникати теорії, що батько спеціально планував з незрозумілих причин залишити Кевіна вдома. Інший користувач мережі "boodleoodle" запропонував, що, можливо, батько Кевіна задумав залишити його вдома відразу: "Що, як Пітер відразу ненавидів Кевіна так само, як Френк (дядько Кевіна і рідний брат Пітера, – "24"), тільки йому було краще приховувати це?"

Користувач "moak0" неоднозначно додав: "Давайте розвіємо цю фантастику, що пан Маккаллістер не знає, що він робить. Він точно знає, що він робить".

Правда це, чи ні, але такі теорії завжди мають право на існування.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту