Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

ФСБ провела обшуки в будинках кримських татар біля Ялти

ФСБ провела обшуки в будинках кримських татар біля Ялти

В селищі Аутка неподалік Ялти російські силовики провели обшуки в будинку кримських татар і затримали жінку Про це у Facebook повідомив кримський адвокат Едем Семедляєв. "Після обшуку на допит забрали дівчину 27 років.

В селищі Аутка неподалік Ялти російські силовики провели обшуки в будинку кримських татар і затримали жінку

Про це у Facebook повідомив кримський адвокат Едем Семедляєв.

"Після обшуку на допит забрали дівчину 27 років. Інкримінують ст. 280 КК РФ (Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності). До теперішнього часу її місцеперебування невідоме", — написав адвокат.

За його даними, обшук проводили працівники "управління ФСБ" у Ялті.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту