Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

ФСБ РФ в Ялті затримала кримську татарку: де дівчина зараз – невідомо, – правозахисник

ФСБ РФ в Ялті затримала кримську татарку: де дівчина зараз – невідомо, – правозахисник

Федеральна служба безпеки РФ провела обшуки у домі кримських татар в Ялті. Російські силовики забрали з собою 27-річну дівчину. Наразі невідомо, де вона перебуває.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив правозахисник Едем Семедляєв.

Стало відомо, що сьогодні з 10:00 у Ялті проходив обшук в сім'ї кримських татар. Після обшуку на допит забрали дівчину 27 років. Інкримінують публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності. До теперішнього часу невідомо, де вона перебуває, – йдеться у повідомленні.

Юрист зазначив, що обшуки проводила ФСБ РФ у Ялті.

Нагадаємо, в анексованому Росією Криму 6 червня проходили нові обшуки. Російські силовики тоді затримали одну людину. Їй теж інкримінували екстремізм.

 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту