Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Essential працює над новим неймовірним смартфоном

Essential працює над новим неймовірним смартфоном

Компанія Essential презентувала свій перший смартфон 2017 року. Наразі стартап займається розробкою смартфона із глибокою інтеграцією штучного інтелекту і, швидше за все, прототип новинки презентують вже в січні 2019 року на виставці CES 2019.

Про це повідомляє Bloomberg.

Компанія Essential створена Енді Рубіном. Він є розробником операційної системи Android, яку викупила Google. Після звільнення з Google Енді заснував компанію Essential і представив перший смартфон, який отримав назву Essential Phone. Пристрій став першим в світі з вирізом в екрані і до сих пір, навіть через рік є вкрай привабливим, проте не дуже популярним варіантом. Essential Phone провалився в продажах, а причиною цього стала занадто висока вартість і проблеми з програмним забезпеченням.

Essential Phone Essential Phone

Стартап Essential отримав інвестицій на суму 300 мільйонів доларів. Інвестори повірили в проект творця Android. Після провальних продажів Essential Phone і чуток про робочий роман Енді за часів роботи в Google він в листопаді цього року вирішив покинути компанію і заявив про наміри продати її.

Через тиждень Рубін повернувся в компанію і з новими силами розпочав реалізацію нових ідей. На черзі була розумна колонка Essential Hub. На даний момент ринок переповнений подібними пристроями, тому конкуренцію Essential не витримає. Ймовірно, Енді це зрозумів, тому компанія зараз займається розробкою смартфона з глибокою інтеграцією штучного інтелекту.

Новий пристрій отримає невеликий дисплей, а основна взаємодія буде побудована на голосовому управлінні. Смартфон зможе сам відповідати на повідомлення друзів, зможе сам бронювати столики в ресторані, тобто йдеться про повноцінного помічника. За даними журналістів, перший прототип пристрою буде готовий вже до кінця року, а покажуть його на виставці CES 2019, яка відбудеться в січні наступного року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту