Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Еліна Світоліна вдало стартувала на престижному турнірі у Катарі

Еліна Світоліна вдало стартувала на престижному турнірі у Катарі

Еліна Світоліна знову у справі. Перепочивши після Australian Open і вирішивши проблеми зі здоров’ям, найкраща тенісистка України вдало стартувала на престижному турнірі у Катарі.

В дебютному для себе матчі Світоліна без очевидних труднощів розібралася із 18-річною чешкою Маркету Вондрушовою. Матч тривав лише трохи більше години і завершився переконливим тріумфом Еліни – 6:2 та 6:4.

Тепер в одній восьмій фіналу українка зустрінеться із іншою представницею Чехії – Петрою Квітовою, якій українка програла 6 поспіль очних поєдинків.

Хто така Еліна Світоліна? Це професійна тенісистка України, третя ракетка світу в рейтингу WTA станом на січень 2018 року. Знаковим турніром Еліни Світоліної був Відкритий чемпіонат США, який відбувся у 2009 році. Саме тоді спорстменку помітили світові експерти та пророкували їй велике майбутнє в тенісі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту