Сьогодні
Вівторок 16 Жовтня 2018

Експерт пояснив, чим зумовлена заява Путіна про українські кораблі у Криму

Експерт пояснив, чим зумовлена заява Путіна про українські кораблі у Криму

Адресована Україні пропозиція президента Росії Володимира Путіна забрати військові кораблі з окупованого півострова продиктована новий пакетом міжнародних санкцій Про це у Facebook пише керівник проектів "Майдану закордонних справ", головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко. За його словами, через санкції  вже за кілька тижнів найзаможніші представники оточення Путіна, як і він сам власне, не зможуть тримати свої яхти у Середземному морі, то ж для цієї цілі виділена окрема територія чорноморського узбережжя поблизу Севастополя, а саме Балаклавська бухта.

Адресована Україні пропозиція президента Росії Володимира Путіна забрати військові кораблі з окупованого півострова продиктована новий пакетом міжнародних санкцій

Про це у Facebook пише керівник проектів "Майдану закордонних справ", головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко.

За його словами, через санкції  вже за кілька тижнів найзаможніші представники оточення Путіна, як і він сам власне, не зможуть тримати свої яхти у Середземному морі, то ж для цієї цілі виділена окрема територія чорноморського узбережжя поблизу Севастополя, а саме Балаклавська бухта. Російські ж прикордонні кораблі певередено з Балаклави до головної бухи Севастополя, де їм заважає застаріла морська техніка, відібрана росіянами під час вторгнення до української Автономної Республіки Крим на початку 2014 року.

"У другій половині грудня 2017 всі прикордонні кораблі вже переведені з Балаклавської бухти в головну бухту Севастополя. І приткнулися хто де як бідні родичі, тому що в зв'язку з передислокацією морської прикордонної охорони виник дефіцит причальних стінок. Частину з них, і чималу, займають військові трофеї - кораблі ВМСУ", - пояснив Клименко.

Тому, як він вважає, у цій ситуації немає геополітики.

"Все зрозуміло. І ніякої геополітики. Забирайте ваш металобрухт, бо він займає багато місця, якого не вистачає для кораблів морської охорони, тому ще в Балаклаві тепер будуть базуватися яхти російської "еліти", - додає експерт.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту