Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Екс-чоловік Подкопаєвої мав створити партію, яка б діяла в інтересах Росії: подробиці

Бізнесмен та громадський діяч Тимофій Нагорний був завербований Росією та мав створити політичну партію для просування інтересів РФ в Україні.

Про це розповіла кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі.

Служба безпеки України повідомила про те, що затримала цілу агентурну мережу, яка завербувала відомого українського діяча Тимофія Нагорного. Як заявив голова управління СБУ у Києві Олег Валендюк, до них звернувся чоловік, який  розповів про те, що російський бізнесмен з Канади приїхав до України вирішувати свої справи, коли до нього звернулися 2 росіян з адвокатськими посвідченнями, які діяли на замовлення російської ФСБ.

Вони запропонували йому за 1 мільйон 100 тисяч євро закрити справу проти його родичів в Росії та зробити так, щоб його не оголошував у розшук Інтерпол. В СБУ прізвище бізнесмена не назвали, проте дехто вважає, що це може бути Душутін, що займався шахрайством з концертами російських зірок в Торонто.

Саме у цій справі посередником між російськими спецслужбами та цим канадським бізнесменом був Тимофій Нагорний. Анонімний заявник до СБУ повідомив про те, що Нагорному ще з 2013 року пропонували створити тіньову партію, що мала відстоювати російські інтереси на території України: просувати курс не вступу до НАТО, відвернення від співпраці з США та впровадження російської мови як другої державної.

У СБУ вже зазначили, що всю цю групу затримали на початку жовтня. Тепер для двох російських "адвокатів" обрали запобіжний захід – тримання під вартою без права застави. А самому Тимофію Нагорному призначили альтернативу у вигляді можливості внести заставу у сумі 500 тисяч гривень. Також 22 жовтня відбудетбься судове засідання, на якому вирішать його подальшу долю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту