Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Джонні Депп знявся у дуже провокативному кліпі Менсона: відео (18+)

Голлівудський кіноактор Джонні Депп здивував своїх фанатів не на жарт. Цього разу він став головним героєм нового кліпу "KILL4ME" Мериліна Менсона.

У ролику Депп постає вуайєристом (підглядачем за сексуальним актом, – "24"), що стежить за жінками, які роздягаються і лягають спати. В кінці кліпу артист займається сексом з трьома жінками, розриваючи їх нижню білизну. У сексуальній оргії також присутній Мерилін.

Дія відбувається у спальні, де окрім надто відвертих сцен можна побачити, як палять спідню білизну Менсона.

Як і попередня спільна робота Деппа та Менсона, цей кліп не призначений для перегляду дітьми. В жовтні Менсон випустив музичне відео на трек "Say10", в якому Депп сидить на білому троні та обнімає голих жінок.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту