Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Двох нардепів облили невідомою речовиною біля будівлі уряду

Двох нардепів облили невідомою речовиною біля будівлі уряду

Зловмисники облили невідомою речовиною з неприємним запахом двох депутатів біля будівлі Кабінету міністрів під час Всеукраїнської акції протесту профспілок Про це повідомляє "Укрінформ". Зазначається, що невідомі особи облили двох депутатів від БПП Сергія Капліна та Олександра Сугоняка, та одну жінку - учасницю акції протесту.

Зловмисники облили невідомою речовиною з неприємним запахом двох депутатів біля будівлі Кабінету міністрів під час Всеукраїнської акції протесту профспілок

Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що невідомі особи облили двох депутатів від БПП Сергія Капліна та Олександра Сугоняка, та одну жінку - учасницю акції протесту. В результаті правоохоронці взяли під посилену охорону будівлю уряду.

Правоохоронці розповіли, що затримали двох людей, яких, найімовірніше, доправлять до Печерського райвідділу поліції Києва.

17 жовтня Федерація профспілок України проводить у Києві другий етап всеукраїнської акції протесту.

Участь в акції беруть кілька тисяч осіб. Вони пройшли від парку Тараса Шевченка до урядового кварталу, тримаючи в руках прапори із символікою профспілок та плакати з написами "Ні безглуздим реформам", "Медикам гідну оплату праці" тощо.

Учасники акції вимагають від уряду скасувати постанову № 817, яка, за їхніми словами, забирає у власність держави майно українських профспілок.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту