Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Дружина Пєскова порушувала податкове законодавство США, - ЗМІ

Дружина Пєскова порушувала податкове законодавство США, - ЗМІ

- ? , ,

Дружина прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова Тетяна Навка, імовірно, незаконно використовувала в США податкові пільги і вказувала завідомо неправдиві відомості під час заповнення американських декларацій Такі висновки спільного розслідування The Guardian і проекту Михайла Ходорковського"Досьє".

За їхніми даними, Навка, постійно проживаючи в США в 2006-2015 роках, разом з колишнім чоловіком Олександром Жуліним володіла кількома об'єктами нерухомості. Один з будинків залишався в їх власності аж до січня 2019 року, однак ще в 2009 році Навка і Жулін вказали його в декларації як проданий. Крім цього, пара протягом трьох років після розлучення, яке відбулося в 2010 році, продовжувала заповнювати декларації як подружжя, користуючись таким чином податковими послабленнями.

Таким чином, у Навки могли накопичитися десятки тисяч доларів несплачених податків, стверджують дослідники.

Раніше журналісти з'ясували, що у Навки є іноземний рахунок в швейцарському відділенні люксембурзького банку, відкритий в 2014 році, і вона, ставши дружиною прес-секретаря президента РФ, не повідомила про нього американській владі і не закрила його, як того вимагає закон. Також з'ясувалося, що у Навки є нерухомість вартістю в десятки мільйонів.

Раніше російський опозиціонер Олексій Навальний повідомив про продаж Тетяною Навкою помешкання у хмарочосі Milano, що поблизу Центрального парку в нью-йоркському Мангеттені за $1,775 млн.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту