Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Доведеться звикати до компромісів, – Марчук зробив невтішні прогнози щодо Донбасу

Доведеться звикати до компромісів, – Марчук зробив невтішні прогнози щодо Донбасу

Простого вирішення конфлікту на Донбасі не має і не буде, тому Україні доведеться звикати до компромісів.

Таку думку висловив представник України в Тристоронньої контактній групі в Мінську Євген Марчук, повідомляють "Новини Донбасу".

"Однолінійного і простого рішення чекати не доводиться. Навіть доведеться звикати до такого слова як компроміс. Але є червона лінія, де компромісів бути не може – кордон, держава", – сказав він.

На його думку, компроміси при цьому особливо потрібні у перехідні періоди.

Перехідні тимчасові адміністрації, можливо, навіть за участю з ООН або ОБСЄ, або перехідні за участю людей з одного і з іншої території, – додав Марчук.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту