Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

Додон погрожує Конституційному суду через міністра оборони

Президент Молдови Ігор Додон вважає грубим порушенням рішення Конституційного суду про те, що право висунення кандидата на посаду міністра оборони належить прем'єр-міністрові Про це він заявив на брифінгу в Кишиневі, повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні уряд і парламентська більшість, контрольовані однією партією, зробили ще один крок до остаточної узурпації державної влади. І цього разу, як і у багатьох інших випадках, співучасниками виступили судді Конституційного суду. Рішенням, ухваленим сьогодні судом, Конституція Республіки Молдова була грубо порушена, що є серйозним прецедентом", - заявив Додон.

Глава Молдови зазначив також, що Конституційний суд має право тлумачити Конституцію, а не встановлювати в Конституції непередбачені процедури і строки.

Читайте також на УкропНьюс: Україна зазнала непоправної втрати біля Мар’їнки

За його словами, стаття 98 (6) Основного закону не встановлює обов'язки президента призначати міністра при повторному висуненні так само як і оприлюднювати закони.

Президент наголосив, що при новому складі парламенту, який буде утворено після дострокових чи чергових парламентських виборів, буде сформовано новий склад Конституційного суду.

На думку Додона, всі дії суддів нинішнього складу Конституційного суду стануть предметом ретельного розслідування.

Читайте також на УкропНьюс: Струнка Брітні Спірс зайнялась живописом та продемонструвала відверте декольте: відео

21 вересня депутати парламенту Молдови від проєвропейської Ліберальної партії почали збір підписів під законопроектом про початок процедури відсторонення від посади президента Ігоря Додона. 17 жовтня Конституційний суд Молдови виніс вердикт про те, що право висунення кандидата на посаду міністра оборони, а також його відкликання з посади належить виключно прем'єр-міністрові.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту