Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

До снігопадів і лютих морозів підготувались на Днгіпропетровщині

До снігопадів і лютих морозів підготувались на Днгіпропетровщині

Напередодні морозів і снігопадів на Дніпропетровщині відкрили 200 пунктів обігріву, які розташовані в приміщеннях територіальних центрів соцзахисту, медичних закладів, будинків культури та вокзалів.

З 18 січня в Україні очікуються сильні снігопади та хуртовини. А наприкінці січня Україну накриють морози до -25 градусів.

Вже з неділі, 14 січня, В Україні температура повіртря піде на помітне зниження. Тож в Дніпропетровській області у зв'язку з цим розгорнули 200 стаціонарних пунктів обігріву.

Як зазначили в управлінні цивільної оборони ДніпрОДА, з 18 січня через центральну частину України будуть проходити активні циклони, які призведуть до значного посилення вітру і випадання сильних опадів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту