Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

До складу Інтерполу увійшли дві країни

До складу Інтерполу увійшли дві країни

У вівторок, 20 листопада, новими членами Інтерполу стали тихоокеанські республіки Кірібаті та Вануату. Відповідне рішення було ухвалене під час 87-ї Генеральної асамблеї Інтерполу в Дубаї.

Про це повідомляє сайт міжнародної організації.

Водночас заявку Косово на вступ в організацію відхилили. На сьогодні до складу Інтерполу входять 194 країни.

Під час церемонії представники республіки отримали прапори організації від в. о. президента Кім Чен Янга і генерального секретаря Юргена Стоку. Очікується, що в республіках створять Національні центральні бюро Інтерполу.

До слова, раніше стало відомо, що Інтерпол може очолити росіянин Олександр Прокопчук, який є віце-президентом організації.

Що таке Інтерпол? Це міжнародна організація, яка допомагає знайти національним правоохоронним органам країн-учасниць у сфері боротьби з загальнокримінальною злочинністю людей, яких оголосили в розшук за підозрою. За статутом, бюро не має права втручатися або проводити політичну, військову, релігійну діяльність.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту