Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

До перестрілки у Москва-Сіті може бути причетний український олігарх

17 листопада на території Москва-Сіті відбулась перестрілка, під час якої постраждали від чотирьох до шести осіб. Бійка, яка переросла у стрілянину, розпочалася в одному з ресторанів Crystal Ballroom у вежі "Око", перекинулась на паркову.

Зазначається, що саме в цей час в ресторані свій день народження святкував один з кримінальних авторитетів. При цьому співробітники поліції розшукують учасників інциденту, які зникли на автомобілях марки Maybach, Toyota Land Cruiser і Lexus, повідомляє The Insider.

За даними видання, саме ці три машини складають кортеж олігарха Сергія Курченко, якого розшукує Україна через звинувачення в корупції, а в тій самій вежі "Око" знаходиться його офіс. Один з цих автомобілів – Land Cruiser – є приватною реанімаційної машиною, де поряд з охоронцями чергують медики. Сам же олігарх їздить на Maybach.

За даними джерел The Insider, останнім часом Курченко з якоїсь причини посилив охорону.

Щодо стрілянини у Москві, то було затримано близько 30 осіб. Чотирьох з них звинувачують у замасі на вбивство.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту