Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

До України їдуть інвестори з 28 країн світу

До України їдуть інвестори з 28 країн світу

В Києві 14-15 жовтня, відбудеться бізнес-форум Horasis China Meeting Ukraine за участю представників Китаю, Америки та Європи! Це надасть унікальну можливість для виходу українського бізнесу за кордон, а також залученню закордонних інвестицій, партнерів тощо. Horasis - це економічний бізнес-форум країн, що розвиваються, ціллю якого є надання підтримки розвитку бізнес-ринків.

В Києві 14-15 жовтня, відбудеться бізнес-форум Horasis China Meeting Ukraine за участю представників Китаю, Америки та Європи! Це надасть унікальну можливість для виходу українського бізнесу за кордон, а також залученню закордонних інвестицій, партнерів тощо.

Horasis - це економічний бізнес-форум країн, що розвиваються, ціллю якого є надання підтримки розвитку бізнес-ринків. Horasis організовує зустрічі для вирішення найважливіших проблем, з якими стикаються корпорації сьогодні. Учасники спільно визначають актуальні глобальні проблеми та розробляють міждисциплінарні рішення. Серед учасників є керівники найбільш шанованих корпорацій у світі, ключові лідери з ринків, що розвиваються, та громадські діячі, включаючи керівників урядів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту