Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Для чого Путіну псевдовибори на Донбасі: пояснення Клімкіна

Для чого Путіну псевдовибори на Донбасі: пояснення Клімкіна

Псевдовибори в окупованих районах Донеччини і Луганщини, які Росія призначила на 11 листопада, потрібні їй для фрагментації та послаблення України.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає УНІАН.

Він нагадав, що Москва вже має на Донбасі окупаційні "адміністрації", які відповідальні за усе в регіоні і діють гібридними методами та військовою агресією Проти України.

Дипломат переконаний, що проведення Росією цих "виборів" на Донбасі ні для кого не матиме жодного сенсу, окрім самого Кремля.

"Оскільки уся ідея Росії полягає не у тому, щоб турбуватися про Донбас, а взагалі не турбуватися про нього. Уся ідея полягає у зловживанні Донбасом для дестабілізації України, легітимізації російської окупації Донбасу, і щоб ще сильніше заштовхнути його в Україну як своєрідного "троянського коня" для фрагментації України, послаблення України, і щоб взагалі не було незалежної, вільної, демократичної та європейської України", – наголосив Клімкін.

За його словами, ідея проведення Росією незаконних виборів на Донбасі в дні 100-річчя завершення першої світової війни є ще однією провокацією.

Глава МЗС також нагадав позицію України, яка полягає у розгортанні справжньої міжнародної миротворчої місії ООН на Донбасі. Вона має включати поліцейський компонент та міжнародну адміністрацію.

Нагадаємо, після вбивства ватажка проросійських бойовиків Олександра Захарченка на окупованих територіях Донеччини і Луганщини заявили про намір 11 листопада провести "вибори" нових ватажків проросійських бойовиків. 30 жовтня на засіданні Ради безпеки ООН засудили проведення псевдовиборів на Донбасі. Зокрема, заступник генерального секретаря організації з політичних питань Розмарі Дікарло зауважила, що їхнє проведення суперечить як Конституції України, так і Мінським угодам. А постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що вибори можуть слугувати підґрунтям до нового циклу агресії Кремля. Під час засідання Ради безпеки ООН вісім країн-членів Європейського Союзу закликали владу Росії зупинити підготовку до незаконних виборів на окупованому Донбасі.

псевдовибори на окупованому Донбасі: хроніка подій

7 лист 2018 Псевдовибори на Донбасі: Порошенко закликав Захід покарати Росію 4 лист 2018 Як вплинуть незаконні вибори в ОРДЛО на ситуацію на Донбасі: версія експерта 1 лист 2018 Скільки людей планує голосувати на "виборах" в ОРДЛО, – дані розвідки 30 жовт 2018 Росія використовує псевдовибори на окупованих територіях для власних цілей, – представник США 29 вер 2018 Дід Мороз, письменник та агітатор "МММ": хто балатується на голову псевдореспубліки "ДНР"

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту